İstanbul Bağcılar
Bizi Takip Et

Hakkımızda

Fark yaratarak kalıcı üstünlükler elde etmek.

Standartların dışında ve geniş ürün yelpazemiz ile her zaman kalıpların dışına çıkıyor, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılıyoruz.

1989'DAN BERİ

Misyonumuz
Firmamız, özgün bakış açısına sahip bir ekibiyle kalite ve uyumluluktan ödün vermeden ürünlerinde her detayda farklılıklara imza atarak müşterilerine yenilikler sunmaktadır. Sektördeki konumumuzu yükseltmeyi amaçlayarak, müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayarak ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmekteyiz. Her gün yeni ürün grupları ekleyerek imalatçı beklentilerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı hizmet anlayışını geliştirmeyi, yeni istihdamlar yaratmayı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ilke ediniyoruz.

Vizyonumuz
Sektördeki son gelişmeleri yakından takip ederek geleneğimizi temsil eden bir koleksiyon oluşturmak için yenilikçi bir yaklaşımla ilerliyoruz. Her ürün grubunda, akla ilk gelen marka olma hedefiyle çalışıyoruz. Ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğimizi artırmayı amaçlayarak, sürekli gelişen bir öncü olarak Türkiye'nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmayı hedefliyoruz. Döşemelik deri ve kumaş sektöründe lider bir konuma yükselmek için kararlılıkla ilerliyoruz.

Stack
Stack
ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ 2023

Hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayarak ürün ve hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

+0

Takım Üyesi

+0

Ülke

+0

Müşteri