Günder Tekstil

Müşterilerimizin taleplerine göre hizmet kalitemizi daima arttırıyoruz!
+Misyonumuz
Firma bünyesinde çalışan özgün bakış açısına sahip ekibiyle ürünlerinde kalite ve uyumluluktan ödün vermeyip, her detayda farklılıklara imza atan felsefesini ilke edinerek oluşturduğu yenilikleri ile müşterisinin karşısına çıkmaktadır.

 

  • Sektördeki yerini daha yüksek seviyeye taşımak,
  • Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirecek müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,
  • Her geçen gün yeni ürün grubu eklemek ve bu doğrultuda imalatçı beklentilerini en üst düzeye taşımak,
  • Yurtiçi ve yurtdışı hizmet anlayışını geliştirmeyi, yeni istihdamlar sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla ilke edinmek.

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve geniş ürün yelpazemiz ile üretici beklentilerini en üst düzeye taşımak.

+Vizyonumuz
Sektördeki gelişmeleri takip ederek Günder Tekstil geleneğini temsil edecek koleksiyon oluşturmak için yenilikçi olma vizyonuyla hareket etmek. Ürün gruplarının hepsinde, tekiticinin aklına gelen ilk marka olmak.

Ulusal ve Uluslararası pazarda etkinliğini artırmak amacıyla sürekli gelişen, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak. Döşemelik deri ve kumaş sektöründe lider bir şirket olmayı hedeflemektir.

Suni Deri, Döşemelik Kumaş ve Oto Koltuk Suni Deri sektöründe önde gelen markalardan biriyiz.

Koltuk ve sehpa kaplamada daha çok koyu ve mat renkler tercih edilirken minder ve yastık gibi ürünlerde pek çok renk ve desen ilgi görür. Kırmızıdan beyaza, turkuazdan bordoya, leylaktan krem ve beyaza kadar farklı renklerde bulunabileceği gibi kahverengi, bordo ve beyaz gibi renklerde birden fazla ton seçeneği ile satışa sunulmaktadır.